Kresha e uron në mënyrë të veçantë mikun e tij (FOTO)

By

Aktori Blerim Destani e reperi MC Kresha janë fort miq të mirë.

Meqenëse aktori Destoni sot mbush plot 36 vjet, një urim i veçantë ka ardhur për të nga një ndër miqtë e tij më të mirë.

Kresha siç edhe është bërë traditë në ditët e sotme, e ka uruar Destanin me fjalët më të ëmbla për ditëlindjen e tij përmes një telegrami në instagram.

Duke publikuar një fotografi të tijën, Kresha e uron Destanin duke iu referuar si “bruda” (vëlla).

Përveç Kreshës, Destanin  e ka uruar edhe aktori Xhevdet Jashari duke i dëshiruar fat dhe lumturi, bashkë me një dhuratë të veçantë që kishte rezervuar për të.

 

Artikuj të ngjashëm