Krejt papritur, Ryva Kajtazin e ‘bënë’ nënë për herë të tretë!

By

Një torte në InstaStory.

Kaq mjaftoi që të “marrë dhenë” lajmi i shtatzënisë së Ryva Kajtazit mbrëmjen e djeshme.

View this post on Instagram

A post shared by Ryva Kajtazi (@ryva_kajtazi_)

Në fakt, s’bëhet fjalë për një tjetër pritje të ëmbël të këngëtares e cila duket se është rehat dhe e përmbushur shpirtërisht me vajzën dhe djalin e saj.

Pasi në adresë të Ryvës erdhën mesazhe e madje një pjesë e portaleve nisën të shkruajnë për këtë gjë, këngëtarja u desh të reagojë.

Përmes Instagramit, ajo sqaroi se torta ka qenë për një mike të saj dhe jo për të.

Shumë zhurmë në adresë të Ryvës për asgjë! /Prive.al

Artikuj të ngjashëm