“Krejt m’kqyrshin” – Armonda tregon si ka vepruar kur e shikonin krah Flamurit (VIDEO)

By

Armonda dhe Flamuri, kanë arritur famë në rrjete sociale për shkak të dashurisë së tyre, duke dhënë mesazh se pesha nuk pengon dashurinë.

Në një intervistë për Prive, Armonda tregon si ka vepruar kur njerëzit e kanë parë krah Flamurit, për shkak të mbipeshës.

Poashtu ajo flet edhe për sfidat e lidhjes dhe shumëçka tjetër.

Ndiqni intervistën më poshtë.

Artikuj të ngjashëm