Krah Norës, kështu po e feston ditëlindjen Roberti (FOTO)

By

Ditën e sotme këngëtari Robert Berisha feston ditëlindjen.

I lindur me 28 Janar të vitit 1978, Robi mbush plot 40 vite në kajmak!

E në këtë ditë të veçantë ai ka zgjedhur të festojë pranë një rrethi të ngushtë.

Në një darkë simbolike me Norën dhe miq të familjes, ai ka shënuar këtë moment të veçantë të ndarë me ndjekësit nga këngëtarja.

Ajo ka uruar burrin me rastin e katër dekadave jetë përmes Instagramit. Edhe 100 për Robertin! /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm