Kostumet më interesante të yjeve për “Halloween 2021”

By

Për “Halloween” këtë vit shumë yje na kanë frymëzuar me kostument e tyre vërtet epike.

Këtu, mund të shihni të gjitha shfaqjet më të frikshme, më seksi dhe më të gjithanshme që kemi parë tek yjet deri më tani.

1.Kendall Jenner si një nuse

2.Travis Barker dhe Kourtney Kardashian si Sid dhe Nancy

3.Normani si një peshk i artë seksi

4.Gigi Gorgeous dhe Luna Mar si Paris Hilton dhe Kim Kardashian

5.Megan Thee Stallion si Pinhead nga “Hellraiser”

6.Cat Doja si Princesha Kida nga “Atlantis: The Lost Empire”

7.Shfaqja “Today” bën “Football Fright in America”

8.Drew Barrymore në rolin e personazhit të saj “Scream”, Casey Becker

9.Tamron Hall si Cardi B shtatzënë

10.Hayley Kiyoko si Kang Sae-byeok “Squid Game”

11.Mod Sun dhe Avril Lavigne si skeletë

12. Kylie Jenner dhe familja e saj

Artikuj të ngjashëm