Koronavirusi në Itali, Gjiko tregon gjendjen alarmante në aeroport (FOTO)

By

Koronavirusi ka arritur edhe në Itali ku ka marrë disa jetë njerëzish.

Gjiko ka udhëtuar drejt këtij shteti saktësisht në Milano, dhe përmes Instagramit na tregoi gjendjen alarmante atje.

Aeroporti nuk ka fare njerëz dhe këtë e dëshmon fotografia e mëposhtme të cilën e ka bërë reperi.

Numri i të vdekurve në Itali deri tani raportohet të jetë 7./Prive.al

Artikuj të ngjashëm