Korab Shaqiri, gruaja dhe djali i tij nuk kanë foto më të mirë se kjo (FOTO)

By

Muaj më parë, u tha se Korab Shaqiri ishte ndarë nga bashkëshortja e tij me të cilën e ka një djalë.

Por, lajmi doli të jetë i pavërtetë pasi vetë këngëtari e mohoi në atë kohë me anë të fotografive që më pas i postonte.

Çifti po shijojnë një jetë të lumtur prindërore, madje po bëjnë pushimë të ndryshme.

Postimi i fundit i Korabit është një foto familjare, bashkë me gruan dhe djalin e tyre, të cilën e pëshkroi kështu: “No, we don’t have a better pic! “.

Si mendoni ju, a është kjo fotoja më e bukur e çiftit?/Prive.al

Artikuj të ngjashëm