Korab Shaqiri foli më në fund për “akuzat” ndaj Adelina Ismailit

By

Në kuadër të lajmeve të rreme, tash e një kohë nga portale fiktive anonime po qarkullon një artikull që përfshin dy emra, Korab Shaqirin dhe Adelina Ismailin.

Në lajmin e rremë shkruhet se Korabi e ka akuzuar Adelinën që s’di të këndojë.

Mbi këtë, më në fund ka reaguar Shaqiri përmes një postimi në InstaStory ku e mohon vërtetësinë e lajmit.

Reagimi i tij i plotë më poshtë. /Prive.al

No description available.

Artikuj të ngjashëm