Korab Jetishi emocionon me fjalë në ditëlindjen e gruas

By

Korab Jetishi e ka shprehur hapur dashurinë e madhe që ka për bashkëshorten e tij me të cilën ka fëmijë.

Ai ka ndarë një fotografi krah saj për një ditë të veçantë.

Artisti i cili vazhdimisht performon në dasma shqiptare, e uroi Genën me fjalët më të mira.

Korabi tha se shpirtrat e tyre janë një dhe se ajo është dashuria e tij më e madhe.

Urime!/Prive.al

No description available.

Artikuj të ngjashëm