Konkurrentja e ‘Big Brother’, dikur pjesmarrëse në spektaklin e bukurisë ‘Miss Universe Albania’ (FOTO)

By

Edicioni i sivjetmë i ‘Big Brother’ ka pak javë që ka filluar, por menjëherë publiku ka përzgjedhur të preferuarit e tyre e ndër ta hyn edhe, Armela Hyseni, bukuroshja 21 vjeçare e cila jeton dhe vepron në Itali.

Emri i saj duket se nuk është krejtësisht i panjohur për botën e televizionit pasi që para se ty hynte në këtë garë bukuroshja mori pjesë në spektaklin e bukurisë ‘Miss Universe Albania’ në të cilin fituese u shpall bukuroshja Lindita Idrizi.

Pavarësisht se nuk e fitoi kurorën e më të mirës në këtë kompeticion bukurie, Armela ka qënë e angazhuar në modeling dhe disa shërbime të ndryshme fotografike. /Prive.al/

 

 

Artikuj të ngjashëm