Konfirmohet shtatzënia e Gigi Hadid, zbulohet edhe muaji i lindjes

By

Nëna e Gigi Hadid, Yolanda Hadid e ka konfirmuar dhe zbuluar datën e lindjes së fëmijës së parë të modeles me Zayn Malik.

“Ende e befasuar që sekreti ynë i vogël u përhap në shtyp”, tha Yolanda së fundmi në një emision televiziv.

“Sigurisht që jemi shumë të emocionuar. Jam shumë e entuziazmuar që do të bëhem gjyse në shtator, veçanërisht pasi humba nënën time në kohën e fundit. Por kjo është bukuria e jetës, një shpirt na lë dhe një tjetër hyn. Ndihemi shumë të bekuar”.

Nëse nuk e dini, Gigi dhe Zayn janë në pritje të fëmijës së tyre të parë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm