Konfirmohet: Luana Vjollca largohet nga Top Channel pas 15 vitesh

By

Për muaj të tërë është përfolur për largimin e Luana Vjollcën nga shtëpia e madhe e “Top Channel”.

Më në fund, ajo e konfirmoi vetë këtë me një letër personale drejtuar fansave të saj.

Ajo u shpreh shumë mirënjohesë për mbështjetjen e publikut dhe mundësitë që ky televizion i ofroi për të dëshmuar veten.

Më tej ajo vazhdon duke thënë se tani prioritet i saj është një tjetër projekt i ri që e cilëson si të shpirtit të saj.

Më poshtë mund të lexoni të plotë letrën e moderatores. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm