Konfirmohet bashkëpunimi për të cilin raportoi Prive

By

Javë më parë, Prive.al raportoi ekskluzivisht për bashkëpunimin e parë të Nora Istrefit me Butrint Imerin.

Edhe pse të dy artistët po qëndrojnë të heshtur rreth projektit, kjo u konfirmua së fundmi nga një postim.

Fotografitë e reja të cilat i postoi Nora në Instagram, nuk kaluan pa u komentuar nga Butrinti.

Ky i fundit i dërgoi: “2 <3”, duke na treguar se diçka po zihet mes tyre dhe sigurisht e gjitha ka të bëjë me projektin e ri I cili pritet të dalë së shpejti./Prive.al

Artikuj të ngjashëm