Komenti që Noizy i la Oriolës në foton e fundit, ishte i papritur (FOTO)

By

Oriola Marashi dhe Noizy përveç se janë në të njëjtin label – OTR, janë edhe miq shumë të mirë me njëri-tjetrin dhe tashmë e kemi vënë re komunikimin e tyre të lirshëm në rrjetet sociale.

Shpesh herë kur modelja poston fotografi në Instagram, është reperi ai që i lë komente jo të zakonshme. Njësoj vepron edhe Oriola…

Një gjë e tillë ka ndodhur edhe nën fotografinë e fundit të cilën modelja seksi e ka publikuar.

Në imazhin ku Oriola është rregulluar nga Sellma dhe Kaci, Noizyt me sa duket nuk i ka pëlqyer.

“Balli jot si shpullë”, ishte komplimenti që mori Oriola nga reperi, ndërkohë edhe ajo ia ktheu duke i thënë: “Kush fol, ti që e ke kokën si shpatull”.

Si mendoni ju, ka të drejtë Noizy apo Oriola?/Prive.al

https://www.instagram.com/p/BhpFUDQFbEw/?hl=en&taken-by=oriolamarashi

Artikuj të ngjashëm