Komediani i njohur po bëhet sërish baba

By

Familja e komedianit të njohur amerikan Kevin Hart po rritet!

Kevin dhe Eniko Hart po presin të bëhen sërish prindër dhe lajmin e ëmbël e dhanë në “Ditën e Nënës”.

Çifti janë tejet të emocionuar që do të bëhen sërish prindër.

Në një postim në llogarinë e tij në Instagram, komediani ndau një foto ku zbuloi se çifti do të bëhen prindër të një vajze.

Artikuj të ngjashëm