Kolona zanore e kësaj vere vjen nga dy artistët e famshëm shqiptarë (FOTO)

By

Kolona zanore e kësaj vere po vjen nga Elgit Doda dhe Alban Skënderaj.

Kjo u bë e ditur në rrjete sociale nga vet producenti i cili postoi një fotografi bashkë me këngëtarin shumë të dashur për publikun shqiptar.

“Nje dolli per hitin e rradhes. Do e degjoni deri sa t’ju vij ne maje te hundes 😤😛
Ju premtojme se Kolona Zanore e kesaj vere do te jete”, ka shkruar Elgiti.

Edhe xhirimet e videoklipit kanë filluar duke lënë të kuptohet se bashkëpunimi vjen më shpejtë se që do ta mendoni.

Ndryshe, nëse nuk e dini, Elgiti pritet edhe pak të bëhet baba për herë të parë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm