Kolegu thyen akullin dhe flet për Elvanën

By

Lajmi se i dashuri i Elvana Gjatësu përfshi mbrëmë në masakrën që ndodhi në Bllok, ka përfshirë sot mediat me shpejtësi.

Deri tani është përfolur se shkak i sherrit tragjik ishte këngëtarja Elvana Gjata.

Sipas raportimeve, viktima kishte ngacmuar pak ditë më parë këngëtaren në fjalë dhe mbrëmjen e djeshme palët kanë kërkuar të sqarojnë çështjen por situata ka degjeneruar në përplasje me armë.

Këngëtari Luiz Ejlli është i pari nga kolegët e Elvana Gjatës i cili ka reaguar as i takon këtij lajmi.

“Kur te dali tani qe njera nga armet eshte e Elvanes🙈.

Pervec humorit:

Po kush e beson mor aman qe shkak ishte Elvana? Personat e perfshire, jane me 1001 probleme, per nje femer do rrezikojne gjithcka? Pffff…

Keto jane metodat qe ka perdorur dikur sigurimi i shtetit. Dhe duke marre parasysh se ke kemi minister…. keto dhe te tjera sonte ne opinion😂”, komenton Luiz Ejlli në postimin e publikuar nga ‘Lolita’. /albeu.com/

Artikuj të ngjashëm