‘KOKE SHUMË’ NGA MOZZIK PREMIERË NË PRIVE

By

Pas suksesit që shijoi në bashkëpunim me Enca Haxhian të gjithë jemi bërë kurioz se çfarë projekti do publikoj reperi Mozzik. Klipi tashmë ka marrë vulën finale dhe është gati për transmetim.’Koke shumë’ është punuar nga Zzap n Chriss.
Produktin final do ta shihni premierë këtë të shtunë në emisionin Prive./Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm