Kokë e këmbë i dashuruar! Ja çfarë bën i dashuri i ri për Dua Lipën

By

Ajo i dha fund lidhjes së saj disa vjeçare me modelin e kuzhinierin Isac Carew, dhe brenda pak ditësh, u lidh me modelin Anwar Hadid.

Hadid i cili është trashëgimtar i një pasurie milionëshe, qenka dashuruar madje kokë e këmbë me këngëtaren me prejardhje shqiptare, Dua Lipën.

Këngëtarja ka lansuar një video në profilin e saj në Instagram, ku shfaqë të dashurin e saj të ri në një moment romantik.

Lipa e ka xhiruar Hadid duke e vizatuar shkronjën “D” në bluzën e tij me një stilolaps!

 

Artikuj të ngjashëm