Kobra flet për djegien e lokalit Pojata – uron të mos e gjejë kurrë fajtorin!

By

Para disa vitesh, Dibran Hoxhaj kishte në pronësi një nga lokalet më të famshme në Kosovë.

Bëhet fjalë për Pojatën që gjendej në magjistralen Gjakovë-Prizren.

Mirëpo pas një incidenti, ajo u dogj e tëra dhe dorasi akoma nuk është gjendur.

Si e komenton këtë Kobra? Zbulojeni në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm