Klipi i ri i Getinjos dhe Baby Gee është gati!

By

Prive ju njoftoi javë më parë për një bashkëpunim të Getinjos me Baby Gee, një këngëtare e re në On Records që këtë duet do ta ketë debutuesin në skenë.

E duket se tashmë projekti është gati dhe çfarë ka mbetur është faza e montazhës para publikimit.

Nga fotot e postuara prej shesh xhirimeve ajo që spikat është Gordana dhe imazhi i saj bombastik e veshur si police.

Me grimin dhe flokët nga Sellma e Kaci dhe veshje nga Dona Matoshi, vajza që jeton në Angli ka lënë gojëhapur shumëkë.

Mbetet të shihet në pak ditë puna e vizuelizimit të videoklipit nga XL Films dhe realizimit të këngës nga dyshja Zzap&Chriss por për fillim, ky projekt ka ngjallur shumë debat e interesim. /Prive.al/

shok

Artikuj të ngjashëm