Klipi i ri i Besit me mysafire speciale

By

Bes Kallaku ka publikuar sonte këngën e tij më të re.

Ashtu siç kishte paralajmëruar, në orën 18:00 erdhi kënga “KTG”.

Për tekstin u kujdes vet Besi, muzika mban vulën e dy emrave, Mixey dhe Apollo, ndërsa videoklipin e punoi Albert Kocaj.

Pjesë e klipit është edhe gjyshja e aktorit që pa dyshim se e ka bërë më të veçantë të gjithë projektin të cilin të plotë mund ta ndiqni më poshtë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm