Klea Huta pozon për herë të parë me barkun e rrumbullakosur (FOTO)

By

Para disa javësh, Klea Huta dhe Elgit Doda u martuan.

Çifti I cili ka kohë që është në lidhje, zgjodhi Arabinë për të kurorëzuar dashurinë e tyre.

Shumë shpejtë, Klea dhe Elgiti do të bëhen prindër dhe sot prezantuesja publikoi për herë të parë një fotografi me barkun e rrumbullakosur.

“mos u vono të nxitosh o shpirti im”, ka shkruar ajo poshtë imazhit të cilin mund ta shihni në postin e mëposhtëm.

Urime çiftit./Prive.al

Artikuj të ngjashëm