Klea dhe Elgiti kokë e këmbë të dashuruar në setin e ri

By

Për një kohë të gjatë e mbajtën lidhjen të fshehur.

Ishte Prive.al ajo që e zbuloi e para romacën Klea Huta – Elgit Doda nga pushimet në jugun e bregdetit shqiptar dhe nga ai moment çifti ndërruan qasje duke preferuar një profil më publik.

Fansat kanë qenë të shumtë dhe për këta të fundit duket se do ketë një surprizë.

Klea dhe Elgiti kanë realizuar një set fotografik i cili do publikohet shumë shpejt.

Pak nga prapaskenat gjatë xhirimeve, mund të shohim përmes videos ku dyshja duken të dashuruar marrëzisht pas njëri-tjetrit. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm