Klaudia Pepa tërësisht nudo: Ja me kë e kaloi “Shën Valentinin”

By

Balerina e njohur shqiptare e cila po ndërton një karrierë të suksesshme në Itali, duke qenë prezente në programe klipe të rëndësishme ka bërë një tjetër postim provokues.

Klaudia Pepa, shfaqet tërësisht e zhveshur në vaskë me një shishe Shampanjë, teksa bërë përshkrim se e ka kaluar e vetme ditën e të dashuruarëve.

Ajo që të merr vëmendjen është se foto nuk është ‘selfie’, dhe dikush duhet ta ketë bërë apo poza aq e bukur është e realizuar me komandë automatike.

Kjo ngelet mister për momentin, teksa ka kohë që është divorcuar nga Albi Nako për të mbetur me të vetëm miq./Prive.al

Artikuj të ngjashëm