Klajdi dhe Bruno sjellin në versionin e tyre këngën nga “Narcos”

By

Nuk ka asnjë dyshim që djemtë e Three Dots kalojnë çdo moment duke kënduar – gjë që na bën të gjithëve të donim të ishim gjithnjë në shoqërinë e tyre.

Te ftuar në Prive të shtunën e kaluar ajo u përgjigjen në disa pyetje por edhe kënduan për fansat e tyre.

Kurse tani ata sollën versionin e tyre të këngës “Tuyo” nga Rodrigo Amarante e cila është kolona zanore e serialit të famshëm “Narcos” bazuar në jetën e Pablo Escobar. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm