Kjo video dëshmon se MC Kresha mund të jetë një analist i shkëlqyer sportiv

By

Reperi MC Kresha njihet për aftësitë e tij në sport dhe tifozllëkun e përbetuar për Liverpool-in.

Por, që ai është i denjë të jetë në panele analistësh sportivë nuk do i shkonte mendja secilit.

Këtë e ka vulosur mbrëmë i ftuar në Sports Show me Emanuell Sylën dhe Maki Bajramin ku ai ka bërë një analizë të thukët me data të fiksuara përsa i përket përballjeve të Liverpoolit me Real Madrid.

Ndiqni të plotë sekuencën e mëposhtme nga intervista. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm