Kjo s’po pritej por ai e bëri hapin, Bim Bimma publikon fotografinë e parë me të dashurën (FOTO)

By

Që shumë vjet mediat janë munduar t’i zbulojnë atij diçka nga jeta private, por ishte e pamundur.

Ai e ruante me mburoja të hekurta privatësinë e tij dhe asnjëherë nuk fliste për pjesën romantike të jetës.

Reperi Bim Bimma i grupit NR, nuk e ka më këtë zakon. Ai sapo ka filluar t’i bëjë hapat e parë drejt të qenit më transparent sa i përket jetës personale.

Këtë e dëshmon një fotografi që reperi ka publikuar në Instagram, ku shihet krah të dashurës, identitetin e së cilës ende vazhdon ta mbajë diskret. Megjithatë, Prive ka zbuluar se vajza quhet Fjolla….

Për këtë arsye, edhe në këtë fotografi vetëm tregon se është në lidhje por jo se edhe kush është vajza më të cilën ka rënë në dashuri.

Bim Bimma, ia ka mbuluar tërësisht asaj fytyrën, megjithatë në shikimin e tij ka plot dashuri.

Qofshi të lumtur. /Prive.al

Lucky nr.7 + 1 19.8 ?

A post shared by BimBimma (@nrbim) on

Artikuj të ngjashëm