Kjo që Dua Lipa ka veshur do të jetë elementi kryesor këtë pranverë

By

Dua Lipa është rikthyer me modw përmes fotove në Instagram. Në versionin e saj të fundit, këngëtarja fituese e Grammy-it prezanton komibinimet me xhins si një element kryesor i gardërobës pranverore.

Në një postim të ndarë me fansat, Lipa dukej fantastike me një fustan midi xhins me jakë. Pjesa, që vjen nga koleksioni i Ferragamo-s para vjeshtës 2023, përfshin butona në qendër, si dhe një bust të strukturuar korse që krijon një siluetë të shkëlqyeshme.

Ajo e stiloi pamjen me çizme lëkure të zeza me shkëlqim deri te gjuri nga Acne Studios. Aksesorët përfshinin një çantë me supe të bardhë në ngjyrë fildishi nga Ferragamo, një palë vathë nga Missoni dhe një unazë të trashë diamanti nga Vhernier. /Prive.al

View this post on Instagram

A post shared by DUA LIPA (@dualipa)

Artikuj të ngjashëm