Kjo performancë live e Rita Orës nuk duhet humbur

By

Ka disa javë që Rita Ora po qëndron në Australi, ku është angazhuar si anëtare e jurisë në spektaklin e talenteve “The Voice”.

Së fundi, ajo realizoi intervistë për emisionin “The Tonight Show” të Jimmy Fallon, ku foli për projektin e fundit dhe qëndrimin në Australi.

Po ashtu, ajo dhuroi edhe performancë mahnitëse ‘live’ me orkestër nga Australia, ku interpretoi projektin e ri “Bang”. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm