Kjo na surprizoi shumë – Forbes zbulon prezantuesin më të paguar të botës

By

Revista e famshme amerikane Frobes, ka publikuar listën e prezantuesve më të paguar të televizionit në mbarë botën, dhe emri që e kryeson listën është tejet surprizues.

Nga pesë emrat e listës që janë shumë të njohur për punën e tyre në televizion, më e paguara është Judge Judy Sheindlin e cila këtë vit ka fituar  147 milionë dollarë.

E dyta në rend është Ellen Degeneres, e cila ka fituar 87 milionë e 500 mijë dollarë, i treti është Dr, Phil i cili ka fituar plot 77,500,000 dollarë.

Ndërsa dy të fundit janë Ryan Seacrest dhe Steve Harvey. /Prive.al

 

 

Artikuj të ngjashëm