Kjo këngë e Dua Lipës shpallet si kënga më e dëgjuar në Amerikë

By

Albumi i Morgan Wallen “Dangerous: The Double Album” përfundon vitin 2021 si albumi më popullor i vitit në SHBA, sipas MRC Data.

Ndërkohë, “Levitating” e Dua Lipës ishte kënga më e transmetuar dhe më e dëgjuar në radio.

Viti i përcjelljes 2021 i të dhënave të MRC-së u zhvillua nga 1 janari 2021 deri më 30 dhjetor 2021. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm