Kjo ishte ‘partnerja’ e Endritit në dasmën e mbrëmshme

By

Mbrëmja që lamë pas bashkoi shumë figura nga sfera e politikës dhe jo vetëm në dasmën e djalit të Adem Grabovcit, ish shefit të grupit parlamentar të PDK-së.

Normalisht, siç edhe pritej, në dasëm shumica dërmuese e të ftuarve ishin nga kjo parti politike ku nuk mungoi as Endrit Thaçi, djali i kreut historik të kësaj partie, tashmë presidentit Hashim Thaçi.

Endriti i cili është shndërruar në senzacion falë lidhjeve të shpeshta të dashurisë me vajza seksi, i veshur serioz në dasëm ka qenë pa dyshim ‘ylli i mbrëmjes’.

E duket se kjo i ka rënë në sy edhe deputetes së PDK-së, Ganimete Musliu e cila krah të birit të presidentit ka pozuar në një fotografi në Facebook.

‘Gjithë mbret’ – shprehet Ganja në imazhin e shpërndarë me Endritin. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm