Kjo ishte dhurata më e bukur që mori Arbana

By

Arbana Osmani duket të jetë lumturuar goxha ditën e sotme me rastin e 8 Marsit.

Ka qenë i biri, Joni, ai i cili i ka bërë dhuratën më të bukur.

Një letër me mbishkrimin: “Nënë, ti më ndriçon jetën çdo ditë” ka qenë befasia e Jonit të vogël për nënën e tij me rastin e kësaj dite të veçantë në kalendar.

Ka qenë vetë Osmani, e njohur për ruajtjen e privatësisë ajo që ka ndarë këtë moment me ndjekësit e saj në Instagram.

Ndryshe, Arbana përpos që ka pranuar dhurata, edhe ka menduar për të tilla. Autorja dhe prezantuesja e ‘Dua të të bëj të lumtur’ i ka befasuar vajzat e stafit me lule, libra dhe trajtime në qendra estetike, duke konfirmuar në një formë edhe vazhdimësinë e programit pas thashethemeve të ditëve të fundit. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm