Kjo ishte befasia për ditëlindjen e djalit të Ingrit Gjonit (VIDEO)

By

Djali i këngëtares Ingrit Gjoni sot feston ditëlindjen.

Paridi mbushë plot 7 vite dhe për këtë ditëlindje, ai ka marrë dhuratën më të veçantë.

Kur flasim për dhuratë, nuk e kemi fjalën për telefon të ri, tablet apo diçka tjetër që lidhet me teknologjinë.

Një lepur ka qenë dhurata e ditëlindjes së shtatë të Paridit i cili siç kuptohet në videon e ndarë me ndjekësit në rrjete sociale, ka qenë tejet i gëzuar për dhuratën.

/Prive.al

Artikuj të ngjashëm