Kjo gjë nuk ndërron tek Dua pavarësisht kohës

By

Teksa koha për Dua Lipën nuk mungon shkaku se të gjitha festivalet e kësaj vere janë anuluar shkaku i pandemisë, duket se një pushim është mëse i mirëseardhur.

Siç ka vepruar edhe paraprakisht gjatë lidhjes me Isaac, ajo edhe për pushimet me Anwar ka zgjedhur ishujt.

Çifti i njohur kanë marrë rrugën drejt St. Lucia, atje ku po shijojnë disa ditë bashkë, larg të gjithëve dhe mbi të gjitha, larg stresit të periudhës së vështirë nëpër të cilën po kalojmë.

Fotografitë nga Karaibet në rrjete nuk kanë munguar dhe të plota mund t’i shikoni më poshtë. /Prive.al

View this post on Instagram

island isolation❣️

A post shared by DUA LIPA (@dualipa) on

 

 

View this post on Instagram

 

island isolation❣️

A post shared by DUA LIPA (@dualipa) on

Artikuj të ngjashëm