Kjo foto dëshmon që Kim Kardashian dhe Kanye West nuk janë nisur drejt divorcit

By

Media të shumta ndërkombëtare raportuan se kishte probleme në martesën e Kim dhe Kanye.

Madje Kim Kardashian, po mendonte te merrte një apartament me qira, që çifti prindër të 4 fëmijëve të kalonin pak kohë larg njëri tjetrit.

Thuhej se ajo po bënte çmos të rikthente harmoninë në martesën e saj duke rezervuar takime romantike në pikat më luksoze në Los Angeles.

Gjithsesi, duket se gjithçka po shkon mirë, dhe familja kanë udhëtuar drejt fermës së tyre në Wyoming.

Kim Kardashian ndau në llogarinë e saj në Instagram një foto nga pushimet, ku shihet e përqafuar me bashkëshortin e saj, Kanye West. /Prive.al

View this post on Instagram

Happy Sunday

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

Artikuj të ngjashëm