Kjo është unaza gjigante me të cilën Bieber i propozoi martesë Baldwin-it (FOTO)

By

Justin Bieber dhe Hailey Baldwin pas fejesës janë kthyer në shtëpi.

Çifti i porsa fejuar janë parë duke zbarkuar në New York të martën.

hailey baldwin justin bieber nyc engagement ring july 2018 054112636

Dyshja janë kthyer nga pushimet në Bahamas ku edhe u fejuan, e me të arritur në New York City, ata janë parë duke shkuar në apartamentin e modeles. Ajo e ka shfaqur unazën gjigante të fejesës, derisa po e tërhiqte valigjen për në shtëpinë e saj.

Bieber dhe Baldwin janë fejuar në pushimet e përbashkëta në Bahamas gjatë këtij vikendi, e për fejesë Justin ka marrë edhe lejen e babait të modeles, aktorit Stephen Baldwin, i cili ua ka dhënë bekimin dy të dashuruarve. /Prive.al

hailey baldwin justin bieber nyc engagement ring july 2018 054112636

hailey baldwin justin bieber nyc engagement ring july 2018 054112636

 

Artikuj të ngjashëm