Kjo është torta e ditëlindjes së Sara Hoxhës (FOTO)

By

Ditën e djeshme festoi ditëlindjen trashëgimtarja e Top Medias, Sara Hoxha.

Përpos urimeve të cilat i bënë asaj familjarët e i dashuri nëpër rrjete sociale, ajo nuk është se ndau diçka tjetër me publikun.

Sidoqoftë për këtë gjë mendoi motra e saj, Lori, e cila në profilin e saj në Instagram publikoi një fotografi ku shihej e motra dhe torta e ditëlindjes së saj.

Fotografia e mbushur me ‘zemra’ zbukurohej edhe më tepër nga torta me trëndafila të bardh në të.

Edhe 100 Sara. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm