Kjo është surpriza e Stupcave për 2021-ën!

By

Së fundmi, Stupcat janë shkëputur nga ekrani me përfundimin e sezonit për pak javë, megjithatë jo nga punët!

Përgjatë kësaj kohe, aktorët e njohur nuk kanë pushuar për asnjë moment.

Ata kanë punuar në realizimin e xhirimeve të serialit më të ri që poashtu do të shfaqet në Klan Kosova.

“Kulshedra” titullohet ky program që do të vijë në transmetim së shpejti dhe do sjellë situata me personazhet më të dashura kësaj here më ndryshe dhe jo në studio televizive.

Paralajmërimin e kanë bërë vetë aktorët përmes rrjeteve sociale.

Neve na mbetet të presim! /Prive.al

Artikuj të ngjashëm