Kjo është super banesa e aktores Fiona Gllavica

By

Në qershor të këtij viti, aktorja shumë e dashur e njohur për rolin e Pajtesës në “Çka ka Shpija”, Fiona Gllavica u bë nënë për herë të parë.

Ajo dhe bashkëshorti i saj mirëpritën në jetë një vogëlush të shëndetshëm që i lanë emrin Lekë.

Aktorja përveç se tregoi se sa shumë lumturi e gëzim vogëlushi i saj ka sjellë në shtëpinë e çiftit, ajo preku edhe një temë që nënat e reja e diskutojnë relativisht pak.

Bëhet fjalë për depresionin e paslindjes, të cilin aktorja pohon ta ketë përjetuar dhe rrëfen se si bashkëshorti, familja e miqtë e ndihmuan të rimëkëmbet.

Për më shumë ndiqni të plotë intervistën e aktores në videon e mëposhtme të xhiruar në banesën e aktores. /Prive.al

 

 

Artikuj të ngjashëm