Kjo është shprehja që nuk do ta donte Atifete Jahjaga pas 5 vitesh (VIDEO)

By

Ish-presidentja e Kosovës, Atifete Jahjaga ka treguar shumë gjëra për vete në 50 pyetjet me Prive.

Nga personalja tek profesionalja, ajo i tha të gjitha.

Gjithashtu, Atifetja pati edhe një këshillë për presidenten aktuale Vjosa Osmani dhe tregoi me kë i shkeli rregullat e protokollit.

Përpos kësaj, Jahjaga e tregoi shprehjen që nuk do ta donte pas 5 vitesh.

Ndiqeni videon./Prive.al

Artikuj të ngjashëm