Kjo është rrëmuja që fshihet prapa hiteve të Bleros (FOTO)

By

Mendoni se ai e ka të lehtë të krijojë muzikë?

Aspak! Blerim Muharremi e bën lëmsh studion e tij derisa të dalë në dritë një melodi, e  cila më pas do bëhet edhe hit.

Këngëtari e ka prezantuar në Instagramin e tij atë që ndodh në studion muzikore ku Blero punon bashkë me producentin Çekiç.

Kabllo dhe pajisje ngado, një rrëmujë e vërtetë në atë vend ku Blero krijon muzikën, megjithatë ia vlen ngase ai ka plot adhurues që i pëlqejnë këngët e tij. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm