Kjo është rep-artistja e preferuar e Feros

By

Fero ka treguar kush është rep-artistja e tij e preferuar.

Gjatë pushimeve të tij me Arbenitën në Greqi, ai u shfaq në instastory me këngën e Melindës.

Artisti tha se reperja është e preferuara e tij.

Kujtojmë se gjatë kohës së tij në On Records, Fero përkrahte Rinën si repere dhe jo Melindën e Taynën.

Mirëpo gjërat kanë ndryshuar me sa duket dhe reperi tashmë pëlqen muzikën e saj./Prive.al

Artikuj të ngjashëm