Kjo është porosia që Enca Haxhia e dha për vajzat në këngën e saj të re!

By

Këngëtarja Enca Haxhia, sapo ka publikuar këngën e re me këngëtarin e muzikës Tallava, Muharrem Ahmetin.

“Mushëm plot, merrëm me të mira, ose lejëm e hajt”, është një pjesë e tekstit të Encës në këngën “Hajde”.

Ndërsa në intervistën e fundit për Prive, ajo ka sqaruar edhe kuptimin e këtij vargu, që tingëllon edhe shumë materialist.

“Nëse s’të merr me të mira moj vajzë, leje dhe shko se nuk të meriton. Kjo shprehje aplikohet edhe në jetën e përditshme”. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm