Kjo është ngjyra që do të jetë trendi i këtij viti

By

Thuajini lamtumirën toneve rozë, vjollca është vendosur të bëhet ngjyra e vitit 2020.

Ose pastel ose e ndritshme, vjollca po merr përsipër pjesët dhe aksesorët tanë të preferuar të modës në krye të listës.

Frymëzohuni si të vishni këtë ngjyrë nga imazhet e mëposhtme.

 

Artikuj të ngjashëm