Kjo është mysafirja e radhës në NIN (FOTO)

By

Në emisionin e radhës në NIN me Alaudin Hamiti, është Albërie Hadërgjonaj.

Këngëtarja do të rrëfejë shumëçka rreth jetës dhe karrierës së saj.

Nëse keni pyetje për artisten, drejtohuni tek Instagrami zyrtar i Alaudin Hamitit./Prive.al

Artikuj të ngjashëm