Kjo është mënyra se si Tea Trifoni po merr veten pas gjithë ngjarjeve të fundit

By

Për javë të tëra, Tea Trifoni ka qenë në qendër të vëmendjes.

Nisur nga dalja e saj me Andin nga “Përputhen”, tek lidhja me Beart Rexhepin dhe më pas të gjitha akuzat ndaj produksionit.

Pas pak muajsh, ajo pati një ndarje shumë publike nga Bearti në mesin e shumë njerëzve që sa e kritikonin edhe e mbështesnin.

Së fundmi ajo ka vendosur të marr pak ditë pushimi duke u larguar për në plazhet e bukura të Shqipërisë jugorë.

Ajo publikoi një fotografi e veshur në bikini të zeza ku shkruan. “Duke rifituar qetësinë time”. /Prive.al

View this post on Instagram

A post shared by Tea (@tea.trifoni)

Artikuj të ngjashëm