Kjo është ‘Manushaqja’ e Mendit dhe Kushtrimit! (Video)

By

Këngëtari Kushtrim Dobra i cili ka kohë që i është futur diskografisë muzikore shqiptare sapo ka publikuar projektin e tij më të ri.

Kënga mban emrin ‘Manushaqe’ ku Dobra është mysafir në këngën e reperit Mendi.

Teksti është shkruar nga Ghulo, muzika është krijuar nga Dj Nardi teksa videoklipi ka marrë vulën e VSM.

Më poshtë mund ta ndiqni klipin më të ri: Mendi ft. Kushtrim Dobra – Manushaqe.

Artikuj të ngjashëm