Kjo është këngëtarja e vetme me të cilën do bënte duet Adelina Ismaili (VIDEO)

By

Këngëtarja e famshme kosovare Adelina Ismaili, është rikthyer me muzikë pas një kohe të gjatë pauze.

Tani një nënë shumë e dedikuar karshi djalit të saj të vetëm Uliksit, ajo është prezente edhe në ekranet tona.

Në intervistën e fundit që ka dhënë për Prive, Adelina ka qenë protagoniste e intervistës “50-të pyetje me Prive”, ku ka dhënë përgjigjet më të sinqerta.

Këngëtarja pyetet se me kë do bënte duet tani, dhe përgjigjja na befasoi paksa!

Ndiqeni të plotë intervistën e Adelinës:

Artikuj të ngjashëm